Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Ryan Coogler | ||
Darrin Prescott
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Ryan Gentilucci
(asystent)
|
||
Taysha Lujan Castilla
(asystent)
|
||
Donald Sparks
(asystent)
|
||
Dixon McPhillips
(asystent) (zdjęcia podwodne)
|
||
Courtney Walls
(asystent) (zdjęcia podwodne)
|
||
Jeremy Silveira
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Brittany Groy
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Tony Scelsi
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Stephen Turro
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Catherine A. Cospelich
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Marvin Williams
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Waldemar Modestowicz
(polski dubbing)
|
8,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Ryan Coogler
(również) (historia)
|
||
Joe Robert Cole |
1,0
|
|
Hajar Mainl
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Janine Gosselin
(nadzorca ciągłości scenariusza) (Portoryko)
|
||
Dea Cantu
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Laurie Bookhardt
(nadzorca ciągłości scenariusza) (dodatkowy)
|
||
Producenci | Ocena | |
Kevin Feige
producent
|
10
|
|
Nate Moore
producent
|
||
Victoria Alonso
producent wykonawczy
|
9,0
|
|
Louis D'Esposito
producent wykonawczy
|
7,0
|
|
Barry H. Waldman
producent wykonawczy
|
||
Susan Ehrhart
kierownik produkcji
|
||
Barry H. Waldman
kierownik produkcji
|
||
Matt Berentsen
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ian Caraballo
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rohan Cornwall
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jordan Davenport
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Timothy DuBois
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ross Fleming
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ashley Kecskes Godwin
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Caleb Gordon-Kilgore
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Torrie Gray
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Hayley Haines
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Logan Keefe
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Mallory Kidwell
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Bethany Knickerbocker
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rico Obando Loaiza
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Andre Marigny
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Olivia Neil
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Gio Paredes-Utforskare
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Daniel J. Phillips
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Gary Pierrot Jr.
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Michael Piersawl
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Brittany Polzella
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kadriye Tekin
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kailey Torres
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Brandon Scott Townsley
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Andie Turner
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ian Reagan
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Morgan Ozdarski
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Sam Muñoz
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Emmilee Millhouse
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Jeff Yabrow
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Brooke Goshtigian
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Isabelle Jeanne Cotney
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Kyle Dube
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Jason Simmonds
nadzorca produkcji
|
||
Chris S. Bryant
koordynator produkcji
|
||
Miguel Victorio
koordynator produkcji
|
||
Shelby Q. Warren
koordynator produkcji
|
||
Tanner Pemelton
koordynator produkcji (Atlanta)
|
||
Marley Mountcastle
koordynator produkcji (druga ekipa)
|
||
Molly Honea
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Kevin Farber
koordynator produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Jim Velasco
koordynator postprodukcji
|
||
Walentyna An-Grodzka
kierownik produkcji (polski dubbing)
|
||
Beata Jankowska-Tzimas
kierownik produkcji (polski dubbing)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Letitia Wright
Shuri
|
3,7
|
|
Lupita Nyong'o
Nakia
|
6,4
|
|
Danai Gurira
Okoye
|
||
Winston Duke
M'Baku
|
6,0
|
|
Angela Bassett
Ramonda
|
6,4
|
|
Tenoch Huerta
Namor
|
||
Martin Freeman
Everett Ross
|
7,6
|
|
Dominique Thorne
Riri
|
||
Florence Kasumba
Ayo
|
5,5
|
|
Michaela Coel
Aneka
|
||
Alex Livinalli
Attuma
|
||
Mabel Cadena
Namora
|
||
Isaach De Bankolé
Starszy plemienia nad rzeką
|
||
Danny Sapani
Starszy plemienia na granicy
|
||
Dorothy Steel
Starsza plemienia kupców
|
||
Zainab Jah
Starsza plemienia górniczego
|
||
Sope Aluko
Szamanka
|
5,0
|
|
Connie Chiume
Zawavari
|
||
Trevor Noah
Griot
|
||
Shawn Roberts
Naukowiec WDG
|
||
Janeshia Adams-Ginyard
Nomble
|
||
Zola Williams
Zola
|
||
Jemini Powell
Jemini
|
||
Marija Juliette Abney
Członkini "Dora Milaje"
|
||
Keisha Tucker
Członkini "Dora Milaje"
|
||
Ivy Haralson
Członkini "Dora Milaje"
|
||
Maya Macatumpag
Członkini "Dora Milaje"
|
||
Baaba Maal
Śpiewak pogrzebowy
|
||
Jabari Exum
Perkusista
|
||
Massamba Diop
Perkusista
|
||
Magatte Saw
Perkusista
|
||
Gerardo Aldana
Przewodniczący zgromadzenia
|
||
Richard Schiff
Sekretarz Stanu USA
|
||
Gigi Bermingham
Francuska Sekretarz Stanu
|
||
Rudolph Massanga
Młody technik
|
||
Robert John Burke
Smitty
|
||
Lake Bell
Dr Graham
|
||
Judd Wild
Jackson
|
||
Amber Condra
Rita Salazar
|
||
Michael Blake Kruse
Henderson
|
||
Justin James Boykin
Pilot śmigłowca transportowego
|
||
Anderson Cooper
Anderson Cooper
|
||
Mackenro Alexander
Strażnik morski
|
||
Kamaru Usman
Oficer marynarki
|
||
T. Love
M'Bele
|
||
Floyd Anthony Johns Jr.
Wojownik plemienia "Jabari"
|
||
Jermaine Brantley
Wojownik plemienia "Jabari"
|
||
Granger Summerset II
Wojownik plemienia "Jabari"
|
||
Luke Lenza
Student Massachusetts Institute of Technology
|
||
Alan Wells
Agent federalny
|
||
Bill Barrett
Agent specjalny FBI
|
||
Lieiry J. Perez Escalera
Haitański uczeń
|
||
Sevyn Hill
Haitańska uczennica
|
||
Gavin Macon
Haitański uczeń
|
||
Skylar Ebron
Haitański uczeń
|
||
Taylor Holmes
Haitański uczeń
|
||
Angela Cipra
Strażniczka Talokanil
|
||
Faya Madrid
Strażniczka Talokanil
|
||
María Telón
Starsza kobieta Majów
|
||
María Mercedes Coroy
Matka Namora
|
||
Josué Maychi
Szaman
|
||
Sal Lopez
Stary Yucatan
|
||
Irma-Estel LaGuerre
Matka Namora
|
||
Manuel Chavez
Młody Namor
|
||
Leonardo Castro
Właściciel hacjendy
|
||
Juan Carlos Cantu
Friar
|
||
Shawntae Hughes
Rybak
|
||
Corey Hibbert
Przerażony mężczyzna
|
||
Zaiden James
Wakandyjskie dziecko
|
||
Aba Arthur
Inżynier marynarki wojennejj
|
||
Délé Ogundiran
Właścicielka kwiaciarni
|
||
Kevin Changaris
Pete
|
||
Valerio Dorvillen
Pasażer taksówki z Haiti
|
||
Don Castor
Pasażer taksówki z Haiti
|
||
Jonathan González Collins
Pasażer taksówki z Haiti
|
||
Divine Love Konadu-Sun
Toussaint
|
||
Julia Louis-Dreyfus
Valentina Allegra de Fontaine
|
||
Monica Rivera
Strażniczka Talokanów
|
||
Tari Omoro
Wojownik plemienia "Jabari"
|
||
Shiquita James
Członkini "Dora Milaje" (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jarrell Pyro Johnson
Wojownik plemienia "Jabari" (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Matteucci
Wojownik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shalet Monique
Agentka FBI (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aleks Alifirenko Jr.
Wojownik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chandra Gaines
Członkini plemienia kupców (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nicanor Mendoza III
Członek plemienia nad rzeką (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zach Andrews
Kupiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Henry K. Davies Jr.
Królewski strażnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leon S LaMar III
Oficer Marynarki Wojennej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brent Moorer Gaskins
Naukowiec z Wakandy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jordan Bryant
Agent FBI (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tejon Wright
Członek plemienia na granicy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jackey Mishra
Reporter (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ivette Alvarez
Agentka NSA (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stanley Aughtry
Wojownik plemienia kupców (niewymieniony w czołówce)
|
||
Serge Burack Jr.
Wojownik plemienia kupców (niewymieniony w czołówce)
|
||
Linda E. Burkhart
Obywatelka Wakandy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tommy Campbell
Ambasador ONZ (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tierre Diaz
Przechodzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Princess Elmore
Wieśniaczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marquis Evans
Agent DEA (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adam Freeman
Student Massachusetts Institute of Technology (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lovell Gates
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Derrick Goodman Jr.
Wojownik plemienia "Jabari" (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chadwick Boseman
T'Challa (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
|
6,7
|
|
Aslean Janelle Florence
Członkini plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Corliss Hambrick
Oficer marynarki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marlon Hayes
Królewski strażnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Travon Henderson
Wakandyjczyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pierre Hendrix
Wojownik plemienia "Jabari" (niewymieniony w czołówce)
|
||
Maurice T Johnson
Członek plemienia nad rzeką (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael B. Jordan
Zabójca (niewymieniony w czołówce)
|
6,4
|
|
Maurice P. Kerry
Wieśniak (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Tangela Liles
Członkini plemienia górniczego (niewymieniony w czołówce)
|
||
Josue Louis-Charles
Członek plemienia nad rzeką (niewymieniony w czołówce)
|
||
Monesha Mallard
Członkini plemienia na granicy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alba Katiuska Mera
Agentka NSA (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ofu Obekpa
Gwardzista królewski z Wakandy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Babatunde Oyewo
Członek plemienia kupców (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rahiem Riley
Członek plemienia nad rzeką (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jordan Walker Ross
Technik komputerowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Melinda Russell
Agentka federalna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Devan Summers
Student Massachusetts Institute of Technology (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Williams
Dziecko (niewymieniony w czołówce)
|
||
Agnieszka Kościelniak
Shuri (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Masza Wągrocka
Nakia (polski dubbing)
|
||
Monika Węgiel
Okoye (polski dubbing)
|
||
Danuta Stenka
Ramonda (polski dubbing)
|
7,3
|
|
Mikołaj Roznerski
Namor (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Paweł Peterman
M’Baku (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Waldemar Barwiński
Everett Ross (polski dubbing)
|
||
Julia Chatys
Riri (polski dubbing)
|
||
Ewa Prus
Ayo (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Anna Szymańczyk
Aneka (polski dubbing)
|
||
Szymon Mysłakowski
Griot (polski dubbing)
|
6,5
|
|
Anna Grycewicz
Doktor Graham (polski dubbing)
|
||
Jolanta Przygoda-Fraszyńska
Valentina Allegra de Fontaine (polski dubbing)
|
7,3
|
|
Sebastian Fabijański
Killmonger (polski dubbing)
|
7,5
|
|
Sławomir Grzymkowski
Starszy Wielkiego Plemienia Rzecznego (polski dubbing)
|
||
Robert Jarociński
Starszy Plemienia Strażników (polski dubbing)
|
||
Emilia Krakowska
Starsza Wielkiego Plemienia Kupców (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Barbara Zielińska
Starsza Plemienia Górników (polski dubbing)
|
||
Krzysztof Strużycki
Smitty (polski dubbing)
|
||
Aleksandra Nowicka
Salazar (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Henryk Niebudek
Sekretarz stanu (polski dubbing)
|
||
Jacek Kopczyński
Prezenter CNN (polski dubbing)
|
7,1
|
|
Cezary Morawski
Przewodniczący Rady ONZ (polski dubbing)
|
6,7
|
|
Krzysztof Cybiński
Nurek (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Bartosz Bednarski
(polski dubbing)
|
||
Dominik Bobryk
(polski dubbing)
|
||
Bożena Furczyk
(polski dubbing)
|
||
Karolina Gibowska
(polski dubbing)
|
||
Karolina Gwóźdź
(polski dubbing)
|
||
Agata Harat
(polski dubbing)
|
||
Norbert Kaczorowski
(polski dubbing)
|
10
|
|
Filip Karaś
(polski dubbing)
|
||
Aleksander Kaźmierczak
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Michał Klawiter
(polski dubbing)
|
||
Jakub Kordas
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Jan Kwapisiewicz
(polski dubbing)
|
||
Joanna Kwiatkowska-Zduń
(polski dubbing)
|
||
Beata Łuczak
(polski dubbing)
|
||
Wojciech Machnicki
(polski dubbing)
|
6,9
|
|
Ignacy Martusewicz
(polski dubbing)
|
||
Kamil Michniewicz
(polski dubbing)
|
||
Cezary Nowak
(polski dubbing)
|
6,8
|
|
Dariusz Odija
(polski dubbing)
|
||
Filip Orliński
(polski dubbing)
|
||
Tomasz Osica
(polski dubbing)
|
||
Krzysztof Rogucki
(polski dubbing)
|
||
Szymon Roszak
(polski dubbing)
|
||
Katarzyna Skolimowska
(polski dubbing)
|
||
Maja Szopa
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Monika Szwajnos
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Dawid Ściupidro
(polski dubbing)
|
||
Dariusz Wnuk
(polski dubbing)
|
7,0
|
|
Paweł Wojtaszek
(polski dubbing)
|
||
Konrad Żygadło
(polski dubbing)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Autumn Durald Arkapaw
(kierownik zdjęć)
|
||
Carlos De Carvalho
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Peter Zuccarini
(dyrektor ds. fotografii podwodnej)
|
8,0
|
|
Miguel Benavides
(główna pomoc techniczna)
|
||
Guy Micheletti
(główna pomoc techniczna)
|
||
Cua-Cua Apey
(główna pomoc techniczna) (zdjęcia podwodne)
|
||
Joel White
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Oscar Gomez
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Melanie A. Ragone
(główna pomoc techniczna) (asystent) (zdjęcia podwodne)
|
||
Evan Aurelio
(pomoc techniczna)
|
||
Silas Dubois Clements
(pomoc techniczna)
|
||
Leonard Corral
(pomoc techniczna)
|
||
Jason JD Davenport
(pomoc techniczna)
|
||
Stoy Fulcher
(pomoc techniczna)
|
||
Vincent Gandolfi
(pomoc techniczna)
|
||
Quintavcy Lamar Harris Sr.
(pomoc techniczna)
|
||
Nicole Higgins
(pomoc techniczna)
|
||
Ceswanne Lewis
(pomoc techniczna)
|
||
Duncan More
(pomoc techniczna)
|
||
Tony Murima
(pomoc techniczna)
|
||
Jesse Olivares
(pomoc techniczna)
|
||
Tim Rook
(pomoc techniczna)
|
||
Ernest Rydberg
(pomoc techniczna)
|
||
Rick Turner
(pomoc techniczna)
|
||
Samuel Wikina
(pomoc techniczna)
|
||
Alfred Ainsworth Jr.
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Kenneth Bolton
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Will Dameron
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Christopher D. Jones
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Francisco Sonic Kim
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Nathaniel Poblet
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Jeremiah Thompson
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Robert Bryce Milburn
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Greg Mitchell
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Ludwig Göransson |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Ruth E. Carter | ||
James 'Jimmy' Hawkins | ||
Charelle Bronson | ||
Chris Burns | ||
Steven Butler | ||
Ryan Dempsey | ||
Jennifer Gingery | ||
Tomoko Goddard | ||
Javier G. Gonzalez | ||
Alejandro M. Hernandez |
7,0
|
|
Phillip Howard |
6,0
|
|
Ashley Kendrick | ||
Rashante Lee | ||
Houri Mahserejian | ||
Aimee McCue | ||
Honah Lee Milne | ||
Muto-Little | ||
Philip Quinn | ||
Day Ramphal | ||
Katelyn Rodgers | ||
Larry V. Steele | ||
Addy Steigerwalt | ||
Tina Ulee | ||
Danny Vick | ||
Shaleata Winkfield | ||
Zena Zeizet | ||
Candace Masterson
(druga ekipa)
|
||
Margaret Palmer
(druga ekipa)
|
||
Wendy Sonali Espinoza
(asystent)
|
||
Brea Holmes
(asystent)
|
||
Alisha Monique
(asystent)
|
||
Sharmila Ray
(asystent)
|
||
Dorotka Sapinska
(asystent)
|
||
Tyler Scruggs
(asystent)
|
||
Stacy Caballero
(asystent)
|
||
Nancy Collini
(asystent)
|
||
Veronica Teong
(koordynator kostiumów)
|
||
Dana Kay Hart
(nadzorca kostiumów)
|
||
Jessica Pazdernik
(nadzorca kostiumów) (Los Angeles)
|
||
Terrisa Flowers
(produkcja kostiumów)
|
||
Alice Matiosian
(biżuteria)
|
||
Sebastien Jutras
(farbiarz)
|
||
Montaż | Ocena | |
Kelley Dixon |
9,0
|
|
Jennifer Lame | ||
Michael P. Shawver | ||
Paul Carlin | ||
Chad Schermerhorn | ||
Isabella Bruen
(asystent)
|
||
Jayda Cardoza
(asystent)
|
||
Alain Fleury
(asystent)
|
||
Sarah Iseley
(asystent)
|
||
Steven Pristin
(asystent)
|
||
W. Kale Whorton
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Anthony Parnther
dyrygent
|
||
Lindsay Patterson Abdou
wokalista
|
||
Alexander Lloyd Blake
wokalista
|
||
Derryck Gleaton
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Roger Linley
wykonawca muzyki (konrabas)
|
||
Clifton Harrison
wykonawca muzyki (altówka)
|
||
Tems
autor słów
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Joel Harlow
nadzorca charakteryzacji
|
||
Ashley McGuire
nadzorca charakteryzacji
|
||
Erin Keith
efekty specjalne makijażu
|
||
Tonilee Marrone
efekty specjalne makijażu
|
||
Greg McDougall
efekty specjalne makijażu
|
||
Mark James Ross
efekty specjalne makijażu
|
||
Gigi Roman
efekty specjalne makijażu (dodatkowy)
|
||
Kimberly Felix
główny charakteryzator
|
||
Richard Alonzo
charakteryzator
|
||
Lay'Na Anderson
charakteryzator
|
||
Natasha Arellano
charakteryzator
|
||
Gigi Collins
charakteryzator
|
||
A.J. Crimson
charakteryzator
|
||
Chris Diamantides
charakteryzator
|
||
Tara DiPetrillo
charakteryzator
|
||
Noel Hernandez
charakteryzator
|
||
Leonard MacDonald
charakteryzator
|
||
Para Malden
charakteryzator
|
||
Lia Malamo
charakteryzator
|
||
Jan Rooney
charakteryzator
|
||
Aida Scuffle
charakteryzator (druga ekipa) (Atlanta)
|
||
Anna Daniel
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Debola Immanuel
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Devin Shayla Morales
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Ashley Piccinich
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Alex Breijak
charakteryzator (druga ekipa) (dodatkowy)
|
||
Alex R. Lucas
charakteryzator (asystent)
|
||
Geisha M. Barreto
charakteryzator (asystent)
|
||
Camille Friend
nadzorca stylizacji
|
||
Marva Stokes
główny stylista
|
||
Evelyn Feliciano
główny stylista
|
||
Alyson Black-Barrie
fryzjer
|
||
Kay Cantrell
fryzjer
|
||
Amber Nicholle Maher
fryzjer
|
||
Victor Paz
fryzjer
|
||
Jason Simmons
fryzjer
|
||
Derrick Washington
fryzjer
|
||
Crystal Broedel
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Larraya Bynum
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Tayari Edwards
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Jessica s. Geiger
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Janet Gibson
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Kelli Jones
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Roshieka Lanham
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Terez Ordon
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Jason Chandler Pettus
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Lanzel Smith Jr.
fryzjer (dodatkowy)
|
||
China Upshaw
fryzjer (druga ekipa) (dodatkowy)
|
||
Ismael Mulero
efekty specjalne makijażu (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Hannah Beachler
scenograf
|
7,0
|
|
Brad Ricker
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
8,0
|
|
Marlie Arnold
dyrektor artystyczny
|
||
Cameron Beasley
dyrektor artystyczny
|
6,0
|
|
Laurel Bergman
dyrektor artystyczny
|
||
Jason T. Clark
dyrektor artystyczny
|
||
Ron Mendell
dyrektor artystyczny
|
||
Jesse Rosenthal
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Mailara Santana
dyrektor artystyczny
|
||
Kedra S. Dawkins
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Ji Young Lee
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Max Sweeney
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Lisa K. Sessions
dekorator wnętrz
|
||
Shanna Worsham
dekorator wnętrz
|
||
April LaBranche
dekorator wnętrz
|
||
Chris Arnold
projektant wnętrz
|
||
Vincent Bates
projektant wnętrz
|
||
Tim Croshaw
projektant wnętrz
|
||
George Lee
projektant wnętrz
|
||
Sorin Popescu
projektant wnętrz
|
||
Yolande Thame
projektant wnętrz
|
||
Brandon Uloho
projektant wnętrz
|
||
Kevin Vickery
projektant wnętrz
|
||
Dean Wolcott
projektant wnętrz
|
8,0
|
|
Kelsey Brennan
projektant graficzny
|
||
Shaquana Simmons
projektant graficzny
|
||
Monty Granito
scenopis obrazkowy
|
||
Jasmine Alexia Jackson
scenopis obrazkowy
|
||
Anthony Liberatore
scenopis obrazkowy
|
||
Dan Milligan
scenopis obrazkowy
|
||
Amy Lynn Umezu
scenopis obrazkowy
|
||
Phillip Boutte Jr.
grafik koncepcyjny
|
||
Aleksi Briclot
grafik koncepcyjny
|
||
Tim Flattery
grafik koncepcyjny
|
||
Daniel Frank
grafik koncepcyjny
|
||
Fabian Lacey
grafik koncepcyjny
|
||
Andrew H. Leung
grafik koncepcyjny
|
||
Till Nowak
grafik koncepcyjny
|
||
Manuel Plank-Jorge
grafik koncepcyjny
|
||
Vicki Pui
grafik koncepcyjny
|
||
Raj Rihal
grafik koncepcyjny
|
||
Peter Mitchell Rubin
grafik koncepcyjny
|
||
Phil Saunders
grafik koncepcyjny
|
||
Joshua Viers
grafik koncepcyjny
|
||
Antonio Scaletta
główny architekt
|
||
John Naehrlich
główny konstruktor dekoracji
|
||
Andrew Petrotta
główny rekwizytor
|
||
Brett Chapman
główny rekwizytor (druga ekipa)
|
||
Bradley Good
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Hannah M. Hinkel
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Matt Hausmann
główny rekwizytor (asystent) (Los Angeles)
|
||
Michael Corrigan
rekwizytor
|
||
Derek Crimmel
rekwizytor
|
||
Alícia Díaz
rekwizytor
|
||
James Isaacson
rekwizytor
|
||
Andrew Shinavier
rekwizytor
|
||
Brandon D. Smith
rekwizytor
|
||
Shawn Upthegrove
rekwizytor
|
||
Andersyn West
rekwizytor (asystent)
|
||
Julie Hurwitz
twórca rekwizytów
|
||
Sergey Mazurov
twórca rekwizytów
|
||
Jose F. Garcia Pineda
twórca rekwizytów
|
||
Julie Hurwitz
modelarz
|
||
Nelson Hawthorne
główny malarz
|
||
Kent Jones
malarz
|
||
Shea Soutar
malarz
|
||
Andersyn West
malarz
|
||
Bradley Reyes
rzeźbiarz
|
||
Julie Hurwitz
rzeźbiarz
|
||
Tiffany Cinco
rzeźbiarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
David C. Hughes
projektant dźwięku
|
||
Steve Boeddeker
nadzorujący montaż dźwięku
|
7,0
|
|
Benjamin A. Burtt
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Brandon Proctor
mikser ponownego nagrania
|
||
Steve Boeddeker
mikser ponownego nagrania
|
7,0
|
|
Daniel Tappan
inżynieria dźwięku
|
||
Andy Winderbaum
inżynieria dźwięku
|
||
Kim Foscato
nadzorca postsynchronu
|
||
Brett Voss
operator postsynchronu
|
||
Doc Kane
mikser postsynchronu
|
||
Peter J. Devlin
mikser
|
||
James Peterson
mikser (druga ekipa)
|
||
Tyler Blythe
mikser (druga ekipa)
|
||
Jenny Elsinger
dźwięk
|
||
Jason C. Lewis
dźwięk
|
||
Jeremy Eisener
dźwięk (Boston)
|
||
Brandon Loulias
dźwięk (technik) (Los Angeles)
|
||
John Harton
dźwięk (druga ekipa)
|
||
Colt Logan
mikrofoniarz
|
||
David Raymond
mikrofoniarz
|
||
Brenton Stumpf
mikrofoniarz (Boston)
|
||
Richard Marty Simpson
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Dave Jordan
nadzorca muzyki
|
||
Felipe Pacheco
montaż muzyki (asystent)
|
||
Anna Żarnecka
montaż dialogów (polski dubbing)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
John Ruggieri
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Marc Banich
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Morgan Guynes
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Daniel Sudick
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Ben Woodworth
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Bruce E. Merlin
pirotechnik
|
||
Ryan Hartnett
technik
|
||
Damian Lund
technik
|
||
Michael Schramm
technik
|
||
Richard Stapleton
technik
|
||
Joshua von Badinski
technik
|
||
Marshall T. Broyles
technik
|
||
William Cunha
technik
|
||
Bailey Eller
technik
|
||
Allison Gainza
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Sarah Finn
dobór obsady
|
||
Carla Hool
dobór obsady (dodatkowy)
|
||
Lucy Ordaz
dobór obsady (asystent)
|
||
Sage Ross
dobór obsady (asystent)
|
||
Brett Duffy
nadzorca dodatkowego doboru obsady
|
||
Jon Goracy
nadzorca dodatkowego doboru obsady
|
||
Molly Doyle
dodatkowy dobór obsady
|
||
Anissa Garcia
dodatkowy dobór obsady
|
||
Tammy L. Smith
dodatkowy dobór obsady
|
||
Ricky Virtuoso
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Jeff N. Maclean
dokumentacja scenograficzna
|
||
Dustin Pitan
dokumentacja scenograficzna
|
||
Ilt Jones
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Elizabeth A. Wright
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Douglas Dresser
menedżer obiektów zdjęciowych (Boston)
|
||
Camilla Almond
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Kelvin Barros Andrade
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Sophie Maurath
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Joseph Patrick Miller
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Caleb Pogyor
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Julieta Rey del Castillo
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Lenzi Sealy
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
June Shin
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Dials Tank
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Lia Towers
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Josh Ward
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Larsz Woody
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Sara Alread
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa)
|
||
Colleen Coviello
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa)
|
||
Eric Crocombe
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa)
|
||
Sam DeBlois
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa)
|
||
Peter Dooley
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa)
|
||
Sean Doyle
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa)
|
||
Ike Easterbrook
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa)
|
||
Frankie Ferrari
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa)
|
||
Haley D. Hebert
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa)
|
||
David Richard Martin
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa)
|
||
Kendrick McDonald
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa)
|
||
Alex R. Miller
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa)
|
||
Neelu Mohaghegh
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa)
|
||
Bradford Polak
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa)
|
||
Zachary Quemore
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa)
|
||
Rita Rosenfeld
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa)
|
||
Benjamin Dinsmoor Schmidt
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa)
|
||
Reid Williamson
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa)
|
||
Chris Denison
koordynator kaskaderów
|
||
Andy Gill
koordynator kaskaderów
|
||
Zac Henry
koordynator kaskaderów
|
||
Samuel Le
koordynator kaskaderów (dodatkowe zdjęcia)
|
6,0
|
|
Randy Beckman
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
|
||
Kurt D. Lott
koordynator kaskaderów (asystent) (zdjęcia podwodne)
|
||
Rustic Bodomov
koordynator scen walki
|
||
Aaron Toney
koordynator scen walki
|
6,0
|
|
Dan Dargan Carter
koordynator scen walki (asystent)
|
||
Bryan Sloyer
koordynator scen walki (asystent)
|
||
Michael Balzano III
kierowca precyzyjny
|
||
Stanton Barrett
kierowca kaskader
|
||
Danny Downey
kierowca kaskader
|
||
Anthony Hoang
kierowca kaskader
|
||
Tony Hunt
kierowca kaskader
|
||
Cal Johnson
kierowca kaskader
|
||
Brionna Lynch
kierowca kaskader
|
||
Jalil Jay Lynch
kierowca kaskader
|
||
Rich Rutherford
kierowca kaskader
|
||
Amber Condra
kaskader dublujący: Amber Harrington
|
||
Miguel-Andres Garcia
kaskader dublujący: Tenoch Huerta
|
||
Nadia Lorencz
kaskader dublujacy: Letitia Wright
|
||
Kellina Rutherford
kaskader dublujacy: Dominique Thorne
|
||
Crystal Michelle
kaskader dublujący: Letitia Wright (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Niahlah Hope
kaskader dublujący
|
||
Lydia Morales(III)
kaskader dublujący
|
||
Cina McKenna
kaskader dublujący
|
||
Alexander McCaslin
układacz
|
||
Jason Charles Hill
układacz
|
||
Richard Nunez
układacz
|
||
Kevin Arnold
kaskader
|
||
Jennifer Badger
kaskader
|
||
LaFaye Baker
kaskader
|
||
Adrienne Ballenger
kaskader
|
||
Alli Beckman
kaskader
|
||
Dexter Bell
kaskader
|
||
Kelly Bellini
kaskader
|
||
Bridgette Michelle Bentley
kaskader
|
||
Jawed El Berni
kaskader
|
||
Rustic Bodomov
kaskader
|
||
Max Bojorquez
kaskader
|
||
Jeff Bosley
kaskader
|
||
Jermaine Brantley
kaskader
|
||
Sean Paul Braud
kaskader
|
||
Miles Brew
kaskader
|
||
Jason Brillantes
kaskader
|
||
Steven John Brown
kaskader
|
||
Joe Bucaro III
kaskader
|
||
Fernando Campos
kaskader
|
||
Amanda Cass
kaskader
|
||
Lisa Catara
kaskader
|
||
Tye Claybrook Jr.
kaskader
|
||
Chris Cortez
kaskader
|
||
Michelle Cortés
kaskader
|
||
Yessenia Cossio
kaskader
|
||
Marché Day
kaskader
|
||
Luke Deal
kaskader
|
||
Nick DeKay
kaskader
|
||
Nicholas Verdi
kaskader
|
||
Atiba Hasim-Nii Wade
kaskader
|
||
Joshua Wade
kaskader
|
||
Christina Ward
kaskader
|
||
Greg Wattkis
kaskader
|
||
Judd Wild
kaskader
|
||
Tywaun Tornes
kaskader
|
||
Johnny Alexander
kaskader
|
||
Joesar Alva
kaskader
|
||
Michelle Alvarado
kaskader
|
||
Holly Dowell
kaskader
|
||
Joe Dryden
kaskader
|
||
Ilyana Eberhardt
kaskader
|
||
Luke Endyan
kaskader
|
||
Steven Ebora
kaskader
|
||
Gene Freeman
kaskader
|
||
Jenin Gonzalez
kaskader
|
||
Dean Grimes
kaskader
|
||
Chase Grohoske
kaskader
|
||
Carlos Guity
kaskader
|
||
Califf Guzman
kaskader
|
||
Wade Hampton
kaskader
|
||
Leigha Hancock
kaskader
|
||
Jason Elwood Hanna
kaskader
|
||
Ivy Haralson
kaskader
|
||
Justice Hedenberg
kaskader
|
||
Lance Herota
kaskader
|
||
Omar Heyward
kaskader
|
||
Corey Hibbert
kaskader
|
||
Darin Hicks
kaskader
|
||
Rabon Hutcherson
kaskader
|
||
Bobby James
kaskader
|
||
Kawui Joa
kaskader
|
||
Ivan John
kaskader
|
||
Floyd Anthony Johns Jr.
kaskader
|
||
Nailah Johnson
kaskader
|
||
Andy Jones
kaskader
|
||
Antwain L. Jones
kaskader
|
||
Brett A. Jones
kaskader
|
||
Wadi Jones
kaskader
|
||
Adam S. Katz
kaskader
|
||
David Kilde
kaskader
|
||
Theo Kypri
kaskader
|
||
Josh Lakatos
kaskader
|
||
Steven Legate
kaskader
|
||
Brian Mephisto Legree
kaskader
|
||
Jean Claude Leuyer
kaskader
|
||
Jared Losano
kaskader
|
||
Bernard Lyght
kaskader
|
||
Jalil Jay Lynch
kaskader
|
||
Maya Macatumpag
kaskader
|
||
Javier Macias
kaskader
|
||
Faya Madrid
kaskader
|
||
Wakisha Malone
kaskader
|
||
Kortney Manns
kaskader
|
||
Angel Manuel
kaskader
|
||
Jeff Medeiros
kaskader
|
||
Sarah Molasky
kaskader
|
||
Hans Marrero
kaskader
|
||
Matthew Austin Murray
kaskader
|
||
John Nania
kaskader
|
||
David Nash Jr.
kaskader
|
||
Carl Anthony Nespoli
kaskader
|
||
Rachel Novak
kaskader
|
||
Michelle DeMond
kaskader
|
||
Jane Oshita
kaskader
|
||
Christopher Padilla
kaskader
|
||
Victoria Lee Parella
kaskader
|
||
Liz Parkinson
kaskader
|
||
Samuel J. Paul
kaskader
|
||
Nikolas Pelekai
kaskader
|
||
Eddie Perez
kaskader
|
||
Jewelianna Ramos-Ortiz
kaskader
|
||
Taraja Ramsess
kaskader
|
||
Bayland Rippenkroeger
kaskader
|
||
Monica Rivera
kaskader
|
||
Stephon Rodgers
kaskader
|
||
Stephano Rodriguez
kaskader
|
||
John Ross
kaskader
|
||
Ayami Sakaeda
kaskader
|
||
Jeremy Sample
kaskader
|
||
Elena Sanchez
kaskader
|
6,0
|
|
Maya Santandrea
kaskader
|
||
Steven Shelby
kaskader
|
||
Cody Shipman
kaskader
|
||
Christopher Bogdanski Shore
kaskader
|
||
Tim J. Smith
kaskader
|
||
Van Underwood Stokes
kaskader
|
||
Phedra Syndelle
kaskader
|
||
Hamid-Reza Benjamin Thompson
kaskader
|
||
Antonio Lewis Todd
kaskader
|
||
Luis Benitez
kaskader (zdjęcia podwodne)
|
||
Michael T. Brown
kaskader (zdjęcia podwodne)
|
||
Luciano Acuna Jr.
kaskader (rezerwowy) (zdjęcia podwodne)
|
||
Emely Cartagena
kaskader (rezerwowy) (zdjęcia podwodne)
|
||
Michelle Jubilee Gonzalez
kaskader (rezerwowy) (zdjęcia podwodne)
|
6,0
|
|
Evelyn Ov
kaskader (rezerwowy) (zdjęcia podwodne)
|
||
John Santiago
kaskader (rezerwowy) (zdjęcia podwodne)
|
||
Tom Akos
kaskader (rezerwowy)
|
||
Max Calder
kaskader (rezerwowy)
|
||
Craig H. Davidson
kaskader (rezerwowy)
|
||
Greg Dela Riva
kaskader (rezerwowy)
|
||
John Dixon
kaskader (rezerwowy)
|
6,0
|
|
Mark Dobson
kaskader (rezerwowy)
|
||
Justin Eaton
kaskader (rezerwowy)
|
||
Richard Epper
kaskader (rezerwowy)
|
||
Troy Faruk
kaskader (rezerwowy)
|
||
Timothy Flood
kaskader (rezerwowy)
|
||
Jared Frenke
kaskader (rezerwowy)
|
||
Garrett Hammond
kaskader (rezerwowy)
|
||
Jason Kehler
kaskader (rezerwowy)
|
||
Kevin Kem
kaskader (rezerwowy)
|
||
Mónica López
kaskader (rezerwowy)
|
||
Faye Yvette McQueen
kaskader (rezerwowy)
|
||
Sancho Martin
kaskader (rezerwowy)
|
||
Lacey Robinson
kaskader (rezerwowy)
|
||
James Francis Ross
kaskader (rezerwowy)
|
||
Joe Ross
kaskader (rezerwowy)
|
||
Kristofer Ryan
kaskader (rezerwowy)
|
||
Neal Tyagi
kaskader (rezerwowy)
|
||
Donte Walker
kaskader (rezerwowy)
|
||
Keith Ward
kaskader (rezerwowy)
|
||
Christian Womack
kaskader (rezerwowy)
|
||
Kristina Brewington
dubler
|
||
Jarrell Pyro Johnson
dubler
|
||
John Strong
dubler
|
||
David Adan
dyrektor techniczny
|
||
Aron Alavazo
dyrektor techniczny
|
||
Oleg Alekseev(I)
dyrektor techniczny
|
||
Marta Ampudia
dyrektor techniczny
|
||
Alice Baglietto
dyrektor techniczny
|
||
Ashwin Bangalore
dyrektor techniczny
|
||
Joshua Barua-Fowle
dyrektor techniczny
|
||
Anton Baumann
dyrektor techniczny
|
||
Roger Bosque
dyrektor techniczny
|
||
Francesca Carissimo
dyrektor techniczny
|
||
Andrés Carreno
dyrektor techniczny
|
||
Jorge Catala
dyrektor techniczny
|
||
Nicolas Chiarot
dyrektor techniczny
|
||
Xavier Collos
dyrektor techniczny
|
||
Mehran Davoodi
dyrektor techniczny
|
||
Kristen Drosinos
dyrektor techniczny
|
||
Sebastian Elsner
dyrektor techniczny
|
||
Michele Fabbro
dyrektor techniczny
|
||
Nicola Fontana
dyrektor techniczny
|
||
Nikos Gatos
dyrektor techniczny
|
||
Chady Ghorayeb
dyrektor techniczny
|
||
Justas Giedraitis
dyrektor techniczny
|
||
Pedro Giménez
dyrektor techniczny
|
||
Francesco Giugliano
dyrektor techniczny
|
||
Jose Luis Gonzalez
dyrektor techniczny
|
||
Jan Grundmann
dyrektor techniczny
|
||
Alan Guimont
dyrektor techniczny
|
||
Philipp Hafellner
dyrektor techniczny
|
||
Karen Halliwell
dyrektor techniczny
|
||
Jason Harris
dyrektor techniczny
|
||
Jen Hoang
dyrektor techniczny
|
||
Kolja Huebschmann
dyrektor techniczny
|
||
Adnan Hussain
dyrektor techniczny
|
||
Sarah Indolfo
dyrektor techniczny
|
||
Lewis Jones
dyrektor techniczny
|
||
Stefan Jähner
dyrektor techniczny
|
||
Apurba Kalita
dyrektor techniczny
|
||
Tae Eun Kim
dyrektor techniczny
|
||
Maksim Kuznetsov
dyrektor techniczny
|
||
Raphael Laffitte
dyrektor techniczny
|
||
April Leckie
dyrektor techniczny
|
||
Sagar Lonkar
dyrektor techniczny
|
||
Johannes Lumer
dyrektor techniczny
|
||
Shahid Malik
dyrektor techniczny
|
||
Dora Mariani
dyrektor techniczny
|
||
Kimon Matara
dyrektor techniczny
|
||
Marie Menguy
dyrektor techniczny
|
||
Stephen Moroz
dyrektor techniczny
|
||
Pierre Nahoum
dyrektor techniczny
|
||
Hieu Nguyen
dyrektor techniczny
|
||
Simon Ohler
dyrektor techniczny
|
||
Maksym Osmolovskyi
dyrektor techniczny
|
||
Sumit Pabbi
dyrektor techniczny
|
||
Chaplais Pascal
dyrektor techniczny
|
||
Jan Paulsen
dyrektor techniczny
|
||
Maxime Richard
dyrektor techniczny
|
||
Paul Simon Richards
dyrektor techniczny
|
||
Erick Salazar
dyrektor techniczny
|
||
Luca Scheller
dyrektor techniczny
|
||
Sebastian Schmall
dyrektor techniczny
|
||
Thorsten Schulz Genannt Schoen
dyrektor techniczny
|
||
Paul Schweizer
dyrektor techniczny
|
||
Nupur Sehgal
dyrektor techniczny
|
||
Lorenzo Silano
dyrektor techniczny
|
||
Tom Skorczynski
dyrektor techniczny
|
||
Oleg Solovjov
dyrektor techniczny
|
||
Vahan Sosoyan
dyrektor techniczny
|
||
Federico Stefanini
dyrektor techniczny
|
||
Marko Süssinger
dyrektor techniczny
|
||
Jake Tench
dyrektor techniczny
|
||
Olivier Van Zeveren
dyrektor techniczny
|
||
Winnie Wang
dyrektor techniczny
|
||
Lukas Wieg
dyrektor techniczny
|
||
Tim Woods
dyrektor techniczny
|
||
Farhad Yusufi
dyrektor techniczny
|
||
Nenad Arsic
modelarz cyfrowy
|
||
Dorothy Ballarini
modelarz cyfrowy
|
||
Grahame Curtis
modelarz cyfrowy
|
||
Kilian Eschenbach
modelarz cyfrowy
|
||
Theo Frobert
modelarz cyfrowy
|
||
Michael Lorenzo
modelarz cyfrowy
|
||
Ken Mochizuki
modelarz cyfrowy
|
||
James Ogle
modelarz cyfrowy
|
||
Markus Oswald
modelarz cyfrowy
|
||
Jina Park
modelarz cyfrowy
|
||
Maxime Philippon
modelarz cyfrowy
|
||
Sven Rabe
modelarz cyfrowy
|
||
Roberto Sarandrea
modelarz cyfrowy
|
||
Helmut Stark
modelarz cyfrowy
|
||
Royston Willcocks
modelarz cyfrowy
|
||
Ellen Hoffmann
nadzorca animacji
|
||
Simon Wottge
nadzorca animacji
|
||
Mathew Cowie
nadzorca animacji
|
||
Emanuel Filov
malarz animacji
|
||
Seth F. Miller
malarz animacji
|
||
Zaid Petros
malarz animacji
|
||
Eddie Soria
malarz animacji
|
||
Rajasrireddy Thalla
malarz animacji
|
||
Oliver Velichkovski
malarz animacji
|
||
Christian Carlos Camacho del Carpio
malarz animacji
|
||
James M Lane
główny animator
|
||
Béranger Maurice
główny animator
|
||
Daniel Amor
animator
|
||
Jonathan Baker
animator
|
||
Craig Christian
animator
|
||
Guliz Demiray
animator
|
||
Jennifer Dzielo
animator
|
||
Maike Engelmann
animator
|
||
Coltin Antypovich
animator
|
||
Pablo Distasio
animator
|
||
Mario Alexander Orlando
animator
|
||
Ryan Sequeira
animator
|
||
Helen Terry
animator
|
||
Sasson Yaron
animator
|
||
Robert Zjawiński
animator
|
||
Matt Fezza
animator
|
||
David Hall
animator
|
||
Bartosz Jerczynski
animator
|
||
Chery Julien
animator
|
||
Makoto Koyama
animator
|
||
Noel Mahoney
animator
|
||
Alexandr Pogrebnicenco
animator
|
||
Peer Pöpperling
animator
|
||
Sergio Rincon
animator
|
||
Christopher Walsh
animator
|
||
Alireza Akhbariarabani
efekty wizualne
|
||
Kenneth Bailey
efekty wizualne
|
||
Gabriel Belluco
efekty wizualne
|
||
Martin Brattensborg
efekty wizualne
|
||
Markus Bruland
efekty wizualne
|
||
Curtis Cardwell
efekty wizualne
|
||
Sascha Caspar
efekty wizualne
|
||
Nicolae-Gheorghe Cojocaru
efekty wizualne
|
||
Danny Corona
efekty wizualne
|
||
Florian Coquaz
efekty wizualne
|
||
Razvan Teodor Cristea
efekty wizualne
|
||
Nguyen DangVy
efekty wizualne
|
||
Rakesh Das
efekty wizualne
|
||
Ian Doss
efekty wizualne
|
||
Elmar Bragi Einarsson
efekty wizualne
|
||
Brandon Endy
efekty wizualne
|
||
Gerald Feather
efekty wizualne
|
||
Pierre Fred Isaac
efekty wizualne
|
||
Sebastian Gaspar
efekty wizualne
|
||
Andre Phillipp Grosser
efekty wizualne
|
||
Daniel Hazeltine
efekty wizualne
|
||
Eric Horton
efekty wizualne
|
||
Michael Huber
efekty wizualne
|
||
Seona Hwang
efekty wizualne
|
||
Tristan Kilmer
efekty wizualne
|
||
Helen McIlwrick
efekty wizualne
|
||
Eric Mancha
efekty wizualne
|
||
Oliver Markowski
efekty wizualne
|
||
Jim Moorhead
efekty wizualne
|
||
Nikita Musatov
efekty wizualne
|
||
Helen Newby
efekty wizualne
|
||
Ashish Patel
efekty wizualne
|
||
Magnus Pettersson
efekty wizualne
|
||
Mike Rhone
efekty wizualne
|
||
Valentine Rutz
efekty wizualne
|
||
Sourabh Chougule
efekty wizualne
|
||
Roy Sato
efekty wizualne
|
||
Luca Schippmann
efekty wizualne
|
||
Rayk Schroeder
efekty wizualne
|
||
Ananta Shesh Desai
efekty wizualne
|
||
Ambar Singh
efekty wizualne
|
||
Doug Spilatro
efekty wizualne
|
||
Martin Staats
efekty wizualne
|
||
Brian Starr
efekty wizualne
|
||
Sompong Teekasathien
efekty wizualne
|
||
Adam Wagner
efekty wizualne
|
||
Cameron Ward
efekty wizualne
|
||
Hang Yang
efekty wizualne
|
||
Markus Degen
efekty wizualne (asystent)
|
||
Casi Blume
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Ross Gilbert
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Dimos Hadjisavvas
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Barry Kane
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Wilhelm Molderings
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Juan Pablo Monroy
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Chris Petts
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Manuel Reyes Halaby
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
John Roberts-Cox
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Lissa Katharina Albrecht
grafik komputerowy
|
||
Matt Armstrong
grafik komputerowy
|
||
Valdimar Baldvinsson
grafik komputerowy
|
||
Aaron Bookout
grafik komputerowy
|
||
Sebastian Braende
grafik komputerowy
|
||
Ragnar Brynjúlfsson
grafik komputerowy
|
||
Tony Camehl
grafik komputerowy
|
||
Mattias Edström
grafik komputerowy
|
||
Jonathan Flores
grafik komputerowy
|
||
Roderick Freidrich
grafik komputerowy
|
||
Natasja Helledie
grafik komputerowy
|
||
Espen Netland Jakobsen
grafik komputerowy
|
||
Baz Karatziva
grafik komputerowy
|
||
Stephen King
grafik komputerowy
|
||
Kimberly Kneissl
grafik komputerowy
|
||
Aleksandr Lyan
grafik komputerowy
|
||
Andy McNamara
grafik komputerowy
|
||
Jason Megrelis
grafik komputerowy
|
||
Oliver Metz
grafik komputerowy
|
||
Vahram Manukyan
grafik komputerowy
|
||
Jonathan Alonso Monge
grafik komputerowy
|
||
Håvard Munkejord
grafik komputerowy
|
||
Tino Nettling
grafik komputerowy
|
||
Nicolas Pellkofer
grafik komputerowy
|
||
Marta Pons
grafik komputerowy
|
||
Abel Sardido Reyes
grafik komputerowy
|
||
Robin Roeske
grafik komputerowy
|
||
Leticia Saldana
grafik komputerowy
|
||
Stig Saxegaard
grafik komputerowy
|
||
Philip Schlagenhauff
grafik komputerowy
|
||
Alessio Sciancalepore
grafik komputerowy
|
||
Christiane Sommer
grafik komputerowy
|
||
Selina Sonnauer
grafik komputerowy
|
||
Kirill Strazhnikov
grafik komputerowy
|
||
Steven Ta
grafik komputerowy
|
||
Gustav Tell
grafik komputerowy
|
||
Clint Thorne
grafik komputerowy
|
||
Matilde Vinther
grafik komputerowy
|
||
Ruiting Wang
grafik komputerowy
|
||
Campbell Winslow
grafik komputerowy
|
||
Michael Andrew Carpenter
grafik komputerowy (asystent)
|
||
Daniel Bates
układ graficzny
|
||
Adam Blank
układ graficzny
|
||
Gregory Bossert
układ graficzny
|
||
Jack Colquhoun
układ graficzny
|
||
Lee Dexter
układ graficzny
|
||
Haetsal Kim
układ graficzny
|
||
Ben Mendoza
układ graficzny
|
||
Ilaria Ponticelli
układ graficzny
|
||
Jeff W. Smith
układ graficzny
|
||
Vivian Hanqi Zhu
układ graficzny
|
||
Tory Miles
artysta matowy
|
||
Stoimen Dimitrov
artysta matowy
|
||
Gaëtan Borneuf
artysta matowy
|
||
Gianluca Dentici
główny zecer
|
||
Andrew Fensom
główny zecer
|
||
Zave Jackson
główny zecer
|
||
Andrew Kinnear
główny zecer
|
||
Shawn Mason
główny zecer
|
||
Mark Nettleton
główny zecer
|
||
Gregory Ng
główny zecer
|
||
Florian Sanchez
główny zecer
|
||
Shayan Sharegh
główny zecer
|
||
Adam Woodfield
główny zecer
|
||
Melvin Østensen
zecer
|
||
Rodolfo Zani
zecer
|
||
Kai Woytke
zecer
|
||
Hyunsu Yang
zecer
|
||
Jain Yashvardhan
zecer
|
||
Atyeb Ahmed
zecer
|
||
Victor Almela
zecer
|
||
Juan Alonso
zecer
|
||
Terence Alvares
zecer
|
||
Katarzyna Ancuta
zecer
|
||
Tor Andreassen
zecer
|
||
Mikael Aune
zecer
|
||
Kader Bagli
zecer
|
||
Tiago Barbosa
zecer
|
||
Jo Ann Cordero Belen
zecer
|
||
Jason Bidwell
zecer
|
||
Cedric Blondelle
zecer
|
||
Federico Bonato
zecer
|
||
Jacquelyn Booth
zecer
|
||
Sudeepto Bose
zecer
|
||
Patrick Brennan
zecer
|
||
Bertrand Breuze
zecer
|
||
Chad Buehler
zecer
|
||
Tiago Cabrita
zecer
|
||
Alvaro Cajal
zecer
|
||
David Cam
zecer
|
||
Amy Carpenter
zecer
|
||
Juan Francisco Cevallos
zecer
|
||
Karla Vazquez Ch
zecer
|
||
Star Chaplin
zecer
|
||
Stefano Colaprete
zecer
|
||
Lilia Collar
zecer
|
||
Miodrag Colombo
zecer
|
||
William Cote
zecer
|
||
Paul Daiko
zecer
|
||
Alejandro Davalos
zecer
|
||
Daphne De Jesus
zecer
|
||
Christophe Dehaene
zecer
|
||
Julie Elisabeth Derlick
zecer
|
||
Michael Dohne
zecer
|
||
Graham Dorey
zecer
|
||
Tristan Dunse
zecer
|
||
Karianne Dybedahl
zecer
|
||
Kade Eckstein
zecer
|
||
Markus Eiken
zecer
|
||
Damien England
zecer
|
||
Selena Farkas
zecer
|
||
Bruno Fernandes
zecer
|
||
Simone Fichera
zecer
|
||
Kelly Fischer
zecer
|
||
Larkin Flynn
zecer
|
||
Tim Forsgren
zecer
|
||
Borja Fuste
zecer
|
||
Stephen A. Gall
zecer
|
||
Alexandre Gaudiano
zecer
|
||
Mohamed Ghouse
zecer
|
||
Martina Gismondo
zecer
|
||
Megan Graham
zecer
|
||
Jorge Grandes
zecer
|
||
Sindre Grimsrud
zecer
|
||
Carlota Gutiérrez Pou
zecer
|
||
Jesper Gyllstad
zecer
|
||
Venetia Hadley
zecer
|
||
Ludvig Hallenius
zecer
|
||
Jihyae Ham
zecer
|
||
Heidi Kathrin Harnisch
zecer
|
||
Dan Harrod
zecer
|
||
Christoph Hasche
zecer
|
||
Dennis Ho
zecer
|
||
Joe Holt
zecer
|
||
Leon Hsieh
zecer
|
||
Jan Humpal
zecer
|
||
Vlad Iliescu
zecer
|
||
Santiago E. Iturmendi
zecer
|
||
Morten Jacobsen
zecer
|
||
Sean Kalra
zecer
|
||
Guido Kirsch
zecer
|
||
Terry Klopfenstein
zecer
|
||
Kaja Vanessa Kowalczyk
zecer
|
||
Heath Kraynak
zecer
|
||
François Le Bastard
zecer
|
||
James Lee
zecer
|
||
Alex Leon
zecer
|
||
Giuseppe Lombardi
zecer
|
||
Sergio Lopez
zecer
|
||
Jordan Lucchino
zecer
|
||
Sara Maccaferri
zecer
|
||
Dalvir Matharu
zecer
|
||
Ruth Meridjen
zecer
|
||
Chiara Milita
zecer
|
||
Katla Mist Brynjarsdottir
zecer
|
||
Adrian Mak
zecer
|
||
Marco Masotti
zecer
|
||
Fabrizio Montanari
zecer
|
||
Cristian Moreno
zecer
|
||
Adriano Mulè
zecer
|
||
Vitalii Musatov
zecer
|
||
Richard Nagy
zecer
|
||
Javier Nieto Moncó
zecer
|
||
Torbjørn Nymark
zecer
|
||
Erdem Ogel
zecer
|
||
Jerom Op 't Root
zecer
|
||
Andrew Osis
zecer
|
||
Jennyfer Pellerin
zecer
|
||
Cecile Peltier
zecer
|
||
Brian Peluso
zecer
|
||
Christine Petrov
zecer
|
||
Andrea Peverelli
zecer
|
||
Tananuch Phosri
zecer
|
||
Marcel Pichert
zecer
|
||
Kate Porter
zecer
|
||
Daniel Post
zecer
|
||
Lokesh Prakash
zecer
|
||
Davee Ramos-San Diego
zecer
|
||
Ingvild Rein
zecer
|
||
Shiv Sairam
zecer
|
||
Michele Scavardone
zecer
|
||
Jörg Schmidt
zecer
|
||
Niel Schorfield
zecer
|
||
Roger Serrabassa Vilar
zecer
|
||
Eric Sibley
zecer
|
||
Aleksei Sidorenko
zecer
|
||
Maciej Skołuba
zecer
|
||
Abbie Sledmar
zecer
|
||
Elise Smulova
zecer
|
||
Michael Solon
zecer
|
||
Jan Ivar Solås
zecer
|
||
Giulio Spatola
zecer
|
||
Aleksandra Stojanov
zecer
|
||
Haluk Tarcan
zecer
|
||
Anne-Sofie Tholander
zecer
|
||
Michael Timoshenko
zecer
|
||
Ruggero Tomasino
zecer
|
||
Matthew Tsai
zecer
|
||
Pavel Uliashka
zecer
|
||
Gert Van Dermeersch
zecer
|
||
Eduardo Vazquez
zecer
|
||
Marjolein Verheij
zecer
|
||
Ricardo Villajos
zecer
|
||
Giovanni Ermes Vincenti
zecer
|
||
David Vivaldini
zecer
|
||
Hillary Huong Vu
zecer
|
||
Jacob Wan
zecer
|
||
Alex Watkins
zecer
|
||
Wendy Whaley
zecer
|
||
Emma Wong
zecer
|
||
Sedat Yildiz
zecer
|
||
Varuna Darensbourg
nadzorca komponowania
|
||
Per Mørk-Jensen
nadzorca komponowania
|
||
Grant Robertson
nadzorca komponowania
|
||
Ivar Rystad
nadzorca komponowania
|
||
Bryan Smeall
nadzorca komponowania
|
||
Julia Strack
nadzorca komponowania
|
||
Alex Webb
nadzorca komponowania
|
||
Chih-Che Chai
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Michael Conte
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Christian Foucher
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Shamintha Kalamba Arachchi
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Georg Kaltenbrunner
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Masayuki Koyama
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Stephanie LaRusso
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Laura LeBlanc
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Frederic Medioni
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Todd Vaziri
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Tony Bacigalupi
montaż efektów wizualnych
|
||
Philip Drobar
montaż efektów wizualnych
|
||
Anedra Edwards
montaż efektów wizualnych
|
||
Kevin J. Jolly
montaż efektów wizualnych
|
||
Christopher Learmonth
montaż efektów wizualnych
|
||
Andrea Maxwell
montaż efektów wizualnych
|
||
Tooney Pham
montaż efektów wizualnych
|
||
Anthony Poon
montaż efektów wizualnych
|
||
Joey Santana
montaż efektów wizualnych
|
||
Nicolas Dolan Ureño
montaż efektów wizualnych
|
||
Cristiane Teles Maia
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Kimberly Aller
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Adam Bennink
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Matthew Eberle
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Jane Fletcher
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Holly Fung
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Rebecca Gill
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Victoria Hetherington
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Kristina Lee
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Amy Madigan
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Rose Holt Matthews
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Emily Manheim
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Andrew Martin
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Kin Yiu
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Andy Jurka
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Jayna Waldman
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Luca Poletto
kierownik produkcji efektów wizualnych (dodatkowy)
|
||
Hiro Kamegaya
kierownik produkcji efektów wizualnych (dodatkowy)
|
||
Antony Bluff
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Thomas Clary
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Jonathan Harb
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Neha Hooda
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Joni Jacobson
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Jeanie King
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Eric A. Kohler
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Andie Eikenberg
producent efektów wizualnych
|
||
Kerstin Kensy
producent efektów wizualnych
|
||
Mei Lee Lim
producent efektów wizualnych
|
||
Thomas Reppen
producent efektów wizualnych
|
||
Nicole Rowley
producent efektów wizualnych
|
||
Kelly Shin
producent efektów wizualnych
|
||
Martina Silharova
producent efektów wizualnych
|
||
Martin Wiseman
producent efektów wizualnych
|
||
Ed Bruce
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Viki Chan
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Dan Cox
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Carl Fairweather
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Aidan Fraser
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Craig Hammack
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Matthew Hanger
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Korbinian Hopfner
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Sebastian Lauer
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Brian Meanley
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jennifer Giovanna Meire
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Justin Mitchell
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Oliver Moore
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Espen Nordahl
nadzorca efektów wizualnych
|
||
David Seager
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Hanzhi Tang
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ben White
nadzorca efektów wizualnych
|
||
R. Christopher White
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Alex J. Wood
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Fuat Yueksel
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Andrew Zink
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Sean Andrew Faden
nadzorca efektów wizualnych (dodatkowy)
|
||
Daniela Garcia Bustos
koordynator efektów wizualnych
|
||
Anna-Lena Carl
koordynator efektów wizualnych
|
||
Christopher Chaber
koordynator efektów wizualnych
|
||
Kristen Drewski
koordynator efektów wizualnych
|
||
Regina Calix Jo
koordynator efektów wizualnych
|
||
Orsolya Kovacs
koordynator efektów wizualnych
|
||
Stuart Lord
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jamie McGarity
koordynator efektów wizualnych
|
||
Rachel Meguerdijian
koordynator efektów wizualnych
|
||
Paige A. Manuge
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jessica-Rose Smith
koordynator efektów wizualnych
|
||
Sandell Stangl
koordynator efektów wizualnych
|
||
Alvin Roxas
producent cyfrowy
|
||
Jason Ellson
operator steadicam
|
||
Matthew A. Petrosky
operator steadicam (druga ekipa)
|
||
Stephen Szot
operator drona
|
||
Bobby Ziady
operator drona
|
||
Josh Monje
operator drona (technik)
|
||
Josue Esquerdo
operator drona (technik)
|
||
Keith Colodny
operator kamery
|
||
Jason Ellson
operator kamery
|
||
Josh Medak
operator kamery
|
||
Stephen Oh
operator kamery
|
||
Jesse Roth
operator kamery
|
||
Carlos Zayas
operator kamery (Portoryko)
|
||
Frazer Lockhart
operator kamery (zdjęcia lotnicze)
|
||
Josh Coffin
operator kamery (zdjęcia podwodne) (technik)
|
||
Ryan Wood
operator kamery (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Dumaine Babcock
operator kamery (asystent)
|
||
Cory Blake
operator kamery (asystent)
|
||
Jordan Lapsansky
operator kamery (asystent)
|
||
Nicholas Leone
operator kamery (asystent)
|
||
Geoffrey Waters
operator kamery (asystent)
|
||
Danny Park
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Keith Peterman
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Matthew A. Petrosky
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Chris Sloan
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Sienna Pinderhughes
operator kamery (asystent) (druga ekipa) (Portoryko)
|
||
Andrae Crawford
prowadzący ostrość
|
||
T. Michael McLean
prowadzący ostrość (zdjęcia podwodne)
|
||
Haydn Pazanti
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Abner Medina
prowadzący ostrość (dodatkowy) (Portoryko)
|
||
Adam Harrison
oświetlenie
|
||
Derek Page
oświetlenie
|
||
Tony Sabatino
oświetlenie (zdjęcia podwodne)
|
||
Nathan Rigaud
oświetlenie (technik) (zdjęcia podwodne)
|
||
Brian Bartolini
oświetlenie (technik)
|
||
Ian Cone
oświetlenie (technik)
|
||
Curtis Dubose
oświetlenie (technik)
|
||
Ryan Huston
oświetlenie (technik)
|
||
Timothy Jones
oświetlenie (technik)
|
||
Rafael Mayoral-Parracia
oświetlenie (technik)
|
||
Michael Suraci
oświetlenie (technik)
|
||
Carlos M. Jimenez
oświetlenie (technik) (druga ekipa)
|
||
Amy Austin(III)
elektryk
|
||
Devin Bradford Bacon
elektryk
|
||
Kevin Baldwin
elektryk
|
||
Jim Buford
elektryk
|
||
Devin Dixon
elektryk
|
||
Dexter Feliciano
elektryk
|
||
Anthony Morgali
elektryk
|
||
Ryan Pray
elektryk
|
||
Myles Shields
elektryk
|
||
Spencer Siebe
elektryk
|
||
Coley Squires
elektryk
|
||
Orion Stallard
elektryk
|
||
Shaun Stallard
elektryk
|
||
Earl Sutherland
elektryk
|
||
Garrett Tillery
elektryk
|
||
Beau Turgeon
elektryk (druga ekipa)
|
||
Mark Oliver
elektryk (druga ekipa)
|
||
Eli Joshua Adé
fotosista
|
||
Josh Cronin
sekretariat produkcji
|
||
Courtney Pickens
sekretariat produkcji
|
||
Didi Tokova
księgowy produkcji
|
||
Angela Prieto
księgowy
|
||
Christian Malouf
księgowy
|
||
Jeongie Choi
księgowy (asystent)
|
||
Carla O. Mancini
księgowy (asystent)
|
||
Sara Martin
księgowy (asystent)
|
||
Morgan Schlosser
księgowy (asystent)
|
||
Victoria L. Zellers
księgowy (asystent)
|
||
Nicole M. Lau
księgowy (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Aakomon Jones
choreograf
|
||
Rudolf Weber
pilot helikoptera
|
||
Diego Daniel Pardo
konsultant (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Lyanna Clement
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
J. Wells Jr.
kaskader (rezerwowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Karina Encarnacion
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexandra Moulard
koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Krishnam Sharma
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Werner Ten Hoeve
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…